השקעות נדל ן בטורונטו

השקעות נדל ן בטורונטו - פורטל ניהול השקעות IMהשקעות נדל ן בטורונטוהשקעות נדל ן בטורונטוהשקעות נדל"ן

היתרונות של השקעות נדל"ן

נכסי נדל"ן נחשבים אפיק סולידי ויציב להשקעות. לרוב מדובר על רכישת מגרש, דירה, בית, בניין מגורים או משרדים, מחסנים ושטחים לצורך יצירת הכנסה שוטפת מדמי שכירות, או לחילופין לטובת יצירת רווח הון בזכות עלייה בערך הנכס. בישראל נחשבות השקעות נדל"ן לאפיק אטרקטיבי גם בגלל פערים משמעותיים בין הביקוש להיצע.  פערים אלו גורמים לעלייה עקבית של מחירי הנדל"ן כבר מספר שנים ברצף, בתהליך שלפי כל ההערכות לא אמור להסתיים בעתיד הנראה לעין.

פתרונות השקעה

יתרונות ומאפיינים של פתרונות השקעה

פתרונות השקעה אמורים לספק מענה לצורך בחיסכון לטווח בינוני או ארוך. באמצעות פתרונות מן הסוג הזה ניתן להשוות בין אפיקי השקעה ולזהות בשלב מוקדם את היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם. לאור מצב שוק ההון בארץ ובעולם, הפתרונות שניתנים על ידי אנשי מקצוע הם גם הדרך היחיד להתגבר על מהמורות ולצמצם סיכונים. כל אלו הופכים את הנושא של פתרונות השקעה לעניין שדורש מחשבה ותקנון מוקדם.

קרנות נדל"ן

כל מה שצריך לדעת על קרנות נדל"ן

קרנות נדל"ן נקראות גם קרנות REIT, או קרנות ריט, בגלל שהן מיועדות להשקעה בנכסי מקרקעין. הקרנות משקיעות בנאמנות בנדל"ן מניב ולכן נחשבות יציבות יחסית. כל קרן פעילה מן הסוג הזה רוכשת מרכזים מסחריים, או יכולה להשתתף בתהליכי רכישה מסודרים של בנייני משרדים ואפילו בנייני דירות למגורים. השאיפה המשותפת לכל סוגי הרכישות של הנדל"ן במסגרת הקרן היא להשכיר את הנכסים לטווח ארוך. את ההשכרה מבצעים על בסיס חוזה שכירות מוסכם וידוע מראש.

קרנות ריט

מהן קרנות ריט?

קרן REIT ידועה גם כקרן נדל"ן ושמה נגזר מראשי התיבות Real Estate Investment Trust. קרנות ריט הן למעשה סוג של גוף פיננסי, שמטרתו להשקיע בנאמנות בנדל"ן מניב. הקרנות זוכות להצלחה בישראל ובמקומות נוספים ברחבי העולם בגלל יתרונות רבים.

השקעות

סוגי ואפיקי השקעות בישראל

השקעות באות לידי ביטוי בהעברה של סכום כסף או הון לגורם אחר, על מנת לייצר הכנסה פירותית או הונית. הכנסה פירותית היא למעשה תשואה שהופכת להכנסה שוטפת והדוגמאות הכי נפוצות לכך כוללות גביית דמי שכירות, דיבידנדים או ריביות. לעומת זאת, הכנסה הונית מגדילה את הערך של ההשקעה המקורית, כמו למשל על ידי הגדלת הביקוש לנכס מסוים. היכרות עם ההבדלים בין סוגי ואפיקי השקעות יכולה לסייע לציבור הרחב ולבעלי הון שמעוניינים לנהל טוב יותר את הכסף שלהם.