בית השקעות תל אביב

בית השקעות תל אביב - פורטל ניהול השקעות IMבית השקעות תל אביבבית השקעות תל אביבבתי השקעות

כל מה שאתם צריכים לדעת על בתי השקעות

בית השקעות הוא עסק שמתמחה בניהול כספי לקוחותיו בשוק ההון. על אף שורה ארוכה של מאפיינים משותפים, יש גם הבדלים שכדאי להכיר בין בתי השקעות. קודם כל, מנהלי הבית יכולים לבחור באיזה פעולות ספציפיות להתמחות. יש בתי השקעות שמתמחים בניהול תיקי ניירות ערך ובתים שמתמחים בניהול קרנות נאמנות. לצדם פועלים בתי השקעות שמתמחים בניהול קופות גמל ובתים שמתמחים בחיתום ניירות ערך. חוץ מזה, בישראל וברחבי העולם יש בתים שתפקידם לספק שירותי ייעוץ ללקוחות פרטיים או עסקיים בנושאי מיזוגים ורכישות.

פתרונות השקעה

יתרונות ומאפיינים של פתרונות השקעה

פתרונות השקעה אמורים לספק מענה לצורך בחיסכון לטווח בינוני או ארוך. באמצעות פתרונות מן הסוג הזה ניתן להשוות בין אפיקי השקעה ולזהות בשלב מוקדם את היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם. לאור מצב שוק ההון בארץ ובעולם, הפתרונות שניתנים על ידי אנשי מקצוע הם גם הדרך היחיד להתגבר על מהמורות ולצמצם סיכונים. כל אלו הופכים את הנושא של פתרונות השקעה לעניין שדורש מחשבה ותקנון מוקדם.

השקעות

סוגי ואפיקי השקעות בישראל

השקעות באות לידי ביטוי בהעברה של סכום כסף או הון לגורם אחר, על מנת לייצר הכנסה פירותית או הונית. הכנסה פירותית היא למעשה תשואה שהופכת להכנסה שוטפת והדוגמאות הכי נפוצות לכך כוללות גביית דמי שכירות, דיבידנדים או ריביות. לעומת זאת, הכנסה הונית מגדילה את הערך של ההשקעה המקורית, כמו למשל על ידי הגדלת הביקוש לנכס מסוים. היכרות עם ההבדלים בין סוגי ואפיקי השקעות יכולה לסייע לציבור הרחב ולבעלי הון שמעוניינים לנהל טוב יותר את הכסף שלהם.