השתלות שיניים

שתלים דנטליים

שתלים דנטליים נועדו להחליף שיניים שאבדו על ידי תותבות, עקירות או סיבות אחרות והונחו בלסת. הם עשויים מטיטניום, שהיא מתכת תואמת ביולוגית. שתלים דנטליים מספקים מראה טבעי עם היתרונות של עמידה ועמידה בפני קורוזיה.

שתלים דנטליים הם שיניים מלאכותיות המוכנסות בניתוח לתוך הלסת שלך כדי להחליף שיניים חסרות. קיים מגוון רחב של אפשרויות להשתלות שיניים, במטרה לספק למטופלים תחליפים במראה טבעי לשיניים החסרות.

כאשר מחפשים השתלת שיניים, יהיו מספר גורמים שיש לקחת בחשבון. אלה עשויים לכלול את התוצאות האסתטיות הרצויות של המטופל ואורח החיים, מצב בריאותו של המטופל והפה, והאם יש לו מצבים רפואיים אחרים או בעיות אחרות בבריאות הפה.

שתלים דנטליים מציעים למטופלים אפשרות שבה הם יכולים לבצע שתל שקרוב למבנה השיניים המקורי שלהם מכיוון שהם אינם דורשים השתלת עצם כמו שתותבות עושות כמו גם לתת להם תמיכה חזקה יותר ממה שתותבות יכולות.

השתלות שיניים

השתלת שיניים

השתלת שיניים היא דרך בעלת מראה טבעי לטווח ארוך להחליף שיניים חסרות.

השתלת שיניים היא פתרון קבוע לשיניים חסרות ולבעיות שיניים אחרות. זהו שורש שן מלאכותי שמונח בניתוח בעצם הלסת שלך, בעזרת כלים מיוחדים כגון מקדחה ועוגן עצם, המתחבר לעצם המקיפה את שורש השן שלך.

השתלות השיניים יאפשרו לכם ללעוס כמו שצריך, לאכול בקלות ולדבר שוב כמו שצריך.

השתלת שיניים היא לא רק הליך נפוץ ברפואת שיניים, אלא הם גם נחשבים בין השיקום הביולוגי התואמים ביותר שמטופלים יכולים לקבל.

השתלות שיניים משמשות להחלפת שיניים חסרות. הם מיוצרים על פי קו הלסת והשיניים הייחודיים של האדם, ומוכנסים לתוך עצם הלסת על ידי הנחת עוגני מתכת קטנים.

שתלים

שתלים דנטליים הם תחליפים מלאכותיים של שיניים

לא ניתן להציל שיניים טבעיות ומציעות דרך להחליף אותן בתותבות באיכות קבועה מבלי לעבור אפילו את הכאב של איבוד השיניים הטבעיות שלך.

שתלים דנטליים דוחפים עוד יותר להפוך להליך נפוץ יותר ברפואת שיניים כשהשימוש הגדול ביותר בו הוא בהחלפת שיניים בריאות חסרות. זוהי אופציה למטופלים שאיבדו את שיניהם הטבעיות ולמי שרוצה להימנע מהסיבוכים הקשורים לתותבות כגון זיהומים, כאבי מפרקי לסת והצורך בשגרה מסובכת של היגיינת הפה.